شرکای تجاری ما

کمپانی AGS MEDTECH

کمپانی AGS MEDTECH در سال 2010 کار خود را آغار کرد ، این شرکت فعال در زمینه طراحی و تولید ابزارهایی جهت درمان های غیر تهاجمی آندوسکوپی و به منظور تشخیص، مدیریت و درمان بیماری های دستگاه گوارش فعالیت دارد.محصولات تولیدی این کمپانی دارنده گواهی نامه های CE و ISO13485 و FDA آمریکا می باشد.

کمپانی MITECH

کمپانی M.I.TECH در سال 1991 تاسیس گردید .این کمپانی توسعه دهنده استنت های منحصر به فرد غیر عروقی با نام تجاری HANAROSTENT® می باشد. با استفاده از سال ها تجربه و داشتن گواهی نامه های معتبر بین المللی همچون CE و ISO 13485 و FDA آمریکا و همچنین با دارا بودن بیش از 50 پتنت اختصاصی ، نقش پررنگی در درمان و افزایش کیفیت زندگی بیماران در بیش از 60 کشور مختلف ایفا می کند.

کمپانی AVANOS

کمپانی آمریکایی AVANOS از سال 2014 در زمینه های مختلف پزشکی از جمله تجهیزات پزشکی فیلد تنفسی و بیهوشی ، فیلد گوارش و … تا به امروز در حال فعالیت می باشد . این کمپانی آخرین مالک برند های HALYARD HEALTH و Kimberly-Clark بوده که اولین و شناخته شده ترین تولید کننده انواع لوله های تغذیه (PEG) در جهان می باشد و هم اکنون با کیفیت ترین کالا ها را در این زمینه به تولید میرساند.

کمپانی MEDELEC SYSTEM

کمپانی MEDELEC SYSTEM در سال 1983 تاسیس شد . تجربه و سابقه فعالیت بیش از 40 سال و ارتباط مستقیم با جامعه پزشکی منجر به تولید تجهیزات پزشکی با کیفیت بسیار بالا و با استاندارد های بین المللی شده است.

به بالا بروید